O nás

O firmě Stavby Tesař

V roce 1995 začátek sádrokartonářské činnosti pod názvem Sádrokartony Květoslav Tesař. Postupné rozšiřování odborností na montáže střešních oken, plovoucích podlah, kazetových stropů, specializace na protipožární konstrukce, zateplování fasád jak polystyrenem tak minerální vatou.

V roce 2002 jsem již měl 6 zaměstnanců na plný úvazek a dalších 10 pracovníků subdodavatelsky na ŽL. V této době jsme již realizovali několik desítek rekonstrukcí RD, půdních nástaveb a zateplení fasád. Zároveň byl vydán ŽL na Provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Postupně se rozšiřovalo i vybavení firmy jako například: nákladní automobil 12t, traktorbagr, smykový nakladač, vibrační a hutnící technika, lešení trubkové Haki, rámové Plettac cca 1400 m2, shozy GEDA apod.

V roce 2011 byl dostavěn a zkolaudován sklad a zázemí firmy se vzorkovnou.

Roku 2011 byla zakoupena míchárna omítek a barev, kde spolupracujeme s firmou Mistral. Mícháme silikonové, silikátové, akrylátové a siloxanové omítky a fasádní barvy rakouské a německé  kvality v téměř 1000 odstínech do 24 hodin. Míchací centrum se nachází v Brně-Řečkovicích, Karásek 2245/1f.

Od roku 2012 byla firma zapsána v obchodním rejstříku jako STAVBY TESAŘ, s.r.o.

V roce 2015 došlo k dalšímu významnému rozvoji společnosti STAVBY TESAŘ s.r.o. Rozšířili jsme své služby o stavební poradenství a činnosti stavebního dozoru, což nám umožnilo poskytovat klientům komplexní stavební řešení na míru. Tento krok přilákal nové klienty a výrazně zvýšil počet našich zakázek. Díky tomu jsme mohli navázat partnerství s dalšími kvalitními subdodavateli.